Витяжка для кухні: типи та виробники - Ексклюзивні меблі

Витяжка для кухні: типи та виробники

Найперше та найголовніше завдання витяжки на кухні — це очищення повітря від усіх небажаних домішок, з якими ми постійно стикаємось. Але сьогодні, це вже не просто необхідність з вибіркового асортименту, а повноцінний елемент декору, яким можна доповнити ваш інтер’єр або зробити в ньому акцент. Розібратися у їхніх типах допоможе команда Mebli Marko.

Класифікація витяжок

  • Вбудовані. Компактні, легко ховаються в навісних гарнітурах, максимально приховані.
  • Телескопічні. Один з різновидів вбудованих, але відрізняються роботою за допомогою висування телескопічного елементу.
  • Купольний. Форма у вигляді купола, не ховається в кухонний гарнітур, слугує як і необхідний побутовий елемент, так і як елемент декору.
  • Кутові. Досить рідкісний різновид, який встановлюється в варіанті планування варильної поверхні в кутку.
  • Вертикальні. Монтуються на стіну як окремий інтер’єрний елемент, також не закриваються кухонним гарнітуром.
  • Т-подібні. Також один з найпоширеніших варіантів витяжок з декоративним акцентом.
  • Острівні. Встановлюються над островом з варильною поверхнею.
  • Інтегровані. Одразу у варильну систему, де збоку чи посередні розташовується витяжка. Інший варіант – її можна вбудувати у стільницю, вона має власне “сховище” і займає мало місця на самій поверхні.
Витяжка від Falmec, вбудована

Як вмонтовують витяжки

▪️ Пристінні — витяжки, які кріпляться безпосередньо до стіни, виконують не тільки очисну функцію, але і слугують декоративним доповненням.
▪️ Вбудовані — витяжки, які врізаються в кухонні меблі, та повністю приховані в гарнітурі (за виключенням телескопічних).
▪️ Стельові — витяжки, які встановлюються безпосередньо до стелі. Такий тип установки вимагає заздалегідь продуманого монтажу на етапі ремонтних робіт.
▪️ В стільницю — ефективне дизайнерське рішення, нововведення розробників, попри свою нестандартність, має широкий попит і економлять простір.

Виробники витяжок

Mebli Marko співпрацює лише з перевіреними виробниками кухонної техніки. Тому ми з впевненістю можемо рекомендувати цих виробників.

Falmec

Витяжки від італійського виробника вже встигли заслужити повагу серед наших клієнтів. Мають широкий асортимент по типу, кольору та функціоналу. Поєднують у собі три характеристики: дизайн, італійська якість та інновації. Відзначений різноманітними конкурсами та нагородами.
Це виробник найтихіших витяжок у світі (від 20 до 40 дБ). Компанія використовує запатентовані технології очищення повітря, систему іонізації.

Best Chef

Український бренд техніки для кухні. Виготовлення деталей та складання техніки здійснюється на провідних європейських заводах. Технології витяжок від цього бренду мають автоматичний сенсор запаху та пари, а також безконтактне керування роботою рухами руки чи за допомогою використання пульта управляння.

Franke

Швейцарський виробник, якій спеціалізується на різній кухонній гарнітурі та має свою особливу лінійку витяжних систем з широким асортиментом по кольору та типу монтажу. Дизайнерські рішення дозволяють втілити дизайн з сучасним стильним акцентом.

matulaadmin

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *