Кухня під ключ від Mebli Marko - Ексклюзивні меблі

Кухня під ключ від Mebli Marko

Дизайнери Mebli Marko – професіонали своєї справи. Вони не тільки можуть підібрати матеріали та фурнітуру, а й допоможуть з вибором та придбанням техніки, мийки, змішувачів для вашої кухні.

Бренди, з якими Mebli Marko співпрацює 

Blanco

Німецька компанія Blanco була заснована понад 90 років тому, у 1925 році. Основна філософія Blanco – це німецька якість та надійність. 

Бренд завоював прихильників по всьому світу завдяки сучасному дизайну, ергономічності, обробці та якісної продукції. Системи Blanco мають ідеально інтегровані компоненти, що вносять значний внесок у сталу модернізацію високоякісних кухонь по всьому світу з повсякденною зручністю та перевагами, коли мова йде про приготування їжі, питну воду та прибирання.

Кухня від української компанії Mebli Marko / Фото Назар Кадай

Franke

Мийки від компанії Franke – це поєднання сучасного стилю та майстерної роботи. Компанія враховує кожну дрібницю, під час виготовлення.  

Швейцарська компанія Franke має широкий асортимент матеріалів: 

  • Нержавіюча сталь – це класичний матеріал, що витримує будь-яку температуру, має високі гігієнічні властивості. 
  • Фраграніт – довговічний та гарний. Крім того, витримує вплив високих температур та запобігає розмноженню бактерій. 
  • Кераміка – міцніша за метал, має високу стійкість до механічних пошкоджень і також абсолютно гігієнічна. 
  • Тектонайт має унікальний зовнішній вигляд та текстуру. Цей матеріал доступний у різних мінімалістичних варіантах виконання та кольору. 

De Dietrich

Група компаній, яка була заснована у Франції, у 1684 році – De Dietrich. Сьогодні ця компанія – одна з провідних виробників побутової техніки на світовому ринку, її філіали розташовані у Франції, Італії та Іспанії. Експорт продукції – у понад 30 країн.  В основі її філософії якість, надійність та довговічність. Разом з бездоганним дизайном та постійним впровадженням інновацією це робить техніку бренду справжнім витвором мистецтва. 

На всю техніку De Dietrich діє офіційна гарантія від виробника.

Кухня від Mebli Marko / Фото Назар Кадай

Brandt

З 1946 року компанія Brandt розробляє та виготовляє побутову техніку. Понад 100 країн по всьому світу вже є прихильниками продукції від Brandt. А з моменту свого заснування, Brandt переслідував одну просту місію: підтримувати споживачів протягом усього їхнього життя, пропонуючи інноваційні, корисні та актуальні продукти.

Вони розробляють морозильні камери, холодильники, пральні та посудомийні машини, кухонні плити. 

Falmec

Якість, оригінальність та відмінні характеристики – це все про компанію Falmec.

Falmec – це світовий лідер у своєму напрямку, який точно здивує інноваційними моделями. Вони відрізняються неперевершеною естетикою. Можете не сумніватися, що таке обладнання впишеться у ваш простір.

Best Chef

Відомий український бренд побутової техніки з України – Best Chef. Провідні європейські заводи здійснюють виготовлення та збірку техніки, що відповідають найвищим стандартам якостям. 

Interline

Практичність, простота у використанні та легкість очищення – це все про Interline, яка орієнтована на український ринок. 

Особливий акцент при виробництві продуктів компанія Interline робить на такі характеристики: екологія, економія, енергоощадження.

Кухня від дизайнерки Mebli Marko / Фото Назар Кадай
matulaadmin

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *