Як обрати фасади для кухні - Ексклюзивні меблі

Як обрати фасади для кухні

Кухня — це місце, яке має бути затишним і комфортним, а також максимально практичним для всіх членів родини. Тому, обираючи фасади, потрібно розуміти плюси та мінуси різних матеріалів.

На що потрібно звернути увагу:

  • Тип захисного покриття повинне бути витривалим і вологостійким.
  • Обирайте лише перевірених виробників.
  • Враховуйте дизайнерські особливості деяких фасадів.

Наші дизайнери допоможуть вам підібрати матеріали, які будуть відповідати всім вашим вимогам.

Серед різноманітних виробників Mebli Marko співпрацює лише з якісними та перевіреними часом брендами.

Фасади від компанії Drewpol

Drewpol – це польський виробник, який займається обробкою деревини, виготовляє дерев’яні фасади та пропонує продукцію високого рівня.

Фасади з колекцій Drewpol виготовлені з найкращої деревини: бук, дуб і вільха. Вони мають рамо-фільончату конструкцію. Фільонка ж представлена двома підвидами:

  • фільонкою з цілісного масиву;
  • фільонкою з МДФ, що оброблена натуральним шпоном.

Доступні та якісні фасади від Stolzen

Польський виробник Stolzen відрізняється ретельним контролем матеріалів, з яких виготовляються фасади. Для них використовують лише справжнє дерево та якісний МДФ.

Також фасади від Stolzen вважаються доступними за ціною.

Акрилові фасади AQUAAKRYL

Ще один польський виробник, який відомий у всьому світі. Матеріали від цього виробника вирізняються надійністю, безпечністю та чудовим дизайном. Усі МДФ акрилові фасади мають високу вологостійкість, захист від УФ-випромінювання та механічних пошкоджень.

Niemann

Польські акрилові фасади від компанії Niemann виготовляють з високоякісної плити МДФ. Верхній шар акрилу 1 мм, а задня сторона – покрита білим матовим HIPs-пластиком, що призначений для протидії силі пружності самого акрилу.

LuxeForm

LuxeForm – це практичність. Він складається з деревостружкових плит певного розміру, що покриті пластиком високого тиску (HPL). Такий матеріал є абсолютно безпечним при контакті з харчовими продуктами.
До речі, торгова марка LuxeForm понад 11 років впевнено тримає позицію лідера ринку постформінгу в Україні.

Фасади Rehau

Ці фасади виготовлені за інноваційною без клейкої технології, завдяки цьому вони прослужать мінімум 20 років! Вони стійкі до вологи та пару. Також такий фасад не прогнеться та не деформується з часом. Завдяки спеціальному захисному лаку і рецептурою фасади стійкі до впливу ультрафіолету.

Saviola – фасади від італійської компанії

Деревино-стружкова плита Saviola виготовляється в Італії компанією Gruppo Mauro Saviola. З обох сторін це ДСП покрите декоративною друкованим папером, та являє собою продукт повністю готовий до застосування.

AGT plus – Туреччина

Бездоганна структура та якісна обробка – це складові вишуканого продукту від турецького виробника AGT.

Плитний матеріал Cleaf

Cleaf – це довговічність, практичність і функціональність кухонних гарнітурів. Фасади Cleaf мають термічно структуровану поверхню (TSS), що відома своєю якістю.

Амарант

Компанія “Амарант” виготовляє шпоновані та фарбовані МДФ фасади. Крім того, це гарантія якості та довговічності вашої кухні.

admin

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *